Pezinská Baba je nádherný vrchol nachádzajúci sa v Malých Karpatoch na západnom Slovensku. Svojou výškou 514 metrov nad morom a pôsobivým skalnatým vzhľadom pritahuje mnoho návštevníkov. Nachádza sa len pár kilometrov od mesta Pezinok, čo z neho robí obľúbený cieľ pre turistov a milovníkov prírody.

Na vrchole Pezinskej Baby nájdete okrem úchvatného výhľadu na okolitú krajinu aj zaujímavý motel. Motel na vrchu Pezinskej Baby je miestom, kde môžete stráviť príjemný čas a oddýchnuť si od každodenného zhonu. Je to útulné ubytovanie s nádychom minulosti, ktoré vás vtiahne do histórie tohto regiónu.

Motel na vrchu Pezinskej Baby je charakteristický svojou retro atmosférou a staromódne ladeným interiérom. Každá izba je jedinečná a má svoj nezameniteľný šarm. Vzhľadom k tomu, že sa nachádza na vrchole kopca, môžete očakávať nádherný výhľad z každej izby. Okrem toho, majú aj príjemné spoločenské priestory, kde si môžete posedieť, čítať knihu alebo sa len tak oddávať pokoji a kľudu.

V motelovej reštaurácii si môžete vychutnať lahodné jedlá s miestnou kuchyňou a ochutnať tradičné slovenské špeciality. Atmosféra reštaurácie je útulná a priateľská, takže sa tu budete cítiť ako doma. A čo viac, môžete si vychutnať jedlo a zároveň obdivovať panoramatický výhľad na krajinu, čo robí zážitok ešte o to príjemnejším.

Okrem ubytovania a reštaurácie ponúka Motel na vrchu Pezinskej Baby aj rôzne aktivity pre návštevníkov. Môžete si zobrať mapu a ísť na prechádzku po okolí, objavovať okolité lesy.